unlock-apple-id

چگونه قفل اپل آیدی را باز کنیم ؟

یکی از دردسرهایی که کلی ممکنه شما رو به زحمت بندازه این هک اپل آیدی شما قفل بشه . برای حل این مشکل در ادامه با ما باشید .

اگر شما یا شخص دیگری رمز عبور، اطلاعات امنیتی یا اطلاعات دیگر مربوط به اکانت اپل ایدی تان را چند بار اشتباه بزنید، اپل ایدی شما به منظور حفاظت از اکانتتان به صورت خودکار قفل می شود و نمی توانید از سرویس های اپل استفاده کنید. شما می توانید اپل ایدی خود را با اهراز هویت، Unlock نمایید. در صورتی که از سایت ما اقدام به خرید اپل ایدی آمریکا نموده اید و خودتان نتوانستید اینکار را انجام دهید، ما به صورت رایگان اپل ایدی شما را Unlock می نماییم.

unlcok اپل ایدی قفل شده

در صورتی که اپل ایدی شما به دلیل مسائل امنیتی قفل شده باشد، شما یکی از پیام های خطای زیر را می بینید :

  • "This Apple ID has been locked for security reasons"
  • “This Apple ID has been disabled for security reasons”
  • "You can't sign in because your account was disabled for security reasons"

زمانی که شما یکی از پیام های بالا را دیدید، می توانید با مراجعه به سایت iforgot.apple.com و وارد کردن اپل ایدی و ریست رمز عبور ، اپل ایدی خود را آنلاک نمایید. توجه فرمایید که شما برای اینکار یا باید به ایمیل اپل ایدی دسترسی داشته باشید یا اینکه جواب سوالات امنیتی اپل ایدی خود را داشته باشید، در غیر این صورت امکان باز کردن قفل اپل ایدی وجود ندارد.پس از تغییر رمز عبور به منظور آنلاک کردن اپل ایدی، شما باید رمز جدید را در آیکلود و دیگر سرویس های اپل وارد کنید.

در برخی مواقع موقع ممکن است که شما زمانی که می خواهید از اپ استور دانلود کنید، با خطای "Your Apple ID has been disabled" مواجه شوید و پیامی مبنی بر غیرفعال شدن به دلیل مسائل امنیتی را به شما نمایش ندهد! در این حالت با تغییر رمز عبور اپل ایدی ، قفل آن باز نمی شود و همچنان غیر فعال می ماند. در این حالت برای رفع مشکل، شما باید با پشتیبانی اپل به صورت مستقیم تماس بگیرید که معمولا نتیجه ای در بر ندارد و به شما می گویند اپل ایدی شما به دلیل نقض قوانین آیتونز غیرفعال شده است. در این مورد بهترین کار، عوض کردن اپل ایدی و استفاده از اکانت اپل ایدی جدید می باشد. برای تهیه ی اکانت اپل ایدی با ضمانت و پشتیبانی دائمی ما، به صفحه اصلی مراجعه کنید.


در صورتی که این مطلب برای شما مفید بود میتوانید با کلیک بر روی دکمه های زیر اون رو برای دوستانتون هم به اشتراک بزارید .

مقالات آموزشی

یکی از فعالیت های شرکت ما تلاش برای آموزش و بالا بردن دانش در جامعه میباشد .

تغییر ایمیل اپل آیدی

کسانی که اپل آیدی آماده خریداری کرده اند. پس از خرید اپل آیدی و قبل از استفاده از آن باید نسبت به تغییر ایمیل اقدام کنند. کسانی که کارت اپل آیدی خریداری کرده اند. پس از خرید کارت اپل آیدی آماده و قبل از استفاده ...

ادامه متن

آموزش تغییر رمز عبور اپل ایدی

برای تغییر پسورد اپل ایدی دو روش وجود دارد. روش اول با استفاده از ایمیل اپل ایدی تان می باشد. اگر شما به ایمیلی که اپل ایدی تان روی آن ساخته شده است دسترسی دارید، این روش آسانتر و سریعتر است. روش دوم ...

ادامه متن
<

تماس با مرکز پشتیبانی

شما می توانید از طریق فرم ارتباط با ما یا تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

مرکز پشتیبانی


آدرس ما اراک , خیابان شهید بهشتی , مجتمع جالینوس
تلفن: 02133575178
تلفن همراه : 09186416190
تلگرام : @sayyedamin